Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Друго /

Нарачки од интернет продавници /

Многу актуелна тема, искуства?

Има на ФБ група за преваранти и преовладуваат такви сајтови, фирми, во онлајн продажби. Какви се вашите искуства во земјава и странство? Што ви е сигурно потврдено?
2022 08 05