Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Идеи /

Правиме заедно комбинации

Здраво девојкии Нова сум на странава, имам многуу артикли за кои не знам ни дали ке стигнам да ги објавам. Па имам една идеја доколку си барате некои комбинации може да ми пишете порака што барате и кој број и јас ке ви направам некои комбинациички и доколку ви се допаднат ке може да си ги земете. Исто така ве следуваат и многу изненадувања и подароци.
2022 08 21