Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Два нови некористени организери за лажици и виљушки

Организер за лажици и виљушки кој исклучително заштедува простор. Поседува неколку прегради кои се поставени под агли и слоеви, така што ќе имате доволно простор за целиот прибор. Основата не се лизга, така што приборот одлично ќе изгледа и стои, со зафаќање на најминимален простор. Димензии должина 39 см,ширина 13 см и висина 5,5 см. Цена за двата е 250 ден. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/ac590f19812b21463485967135281f95.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/ef2f97bf93dca2200bcc3ac91c70984f.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/5e31420e61b389e04df16fc50c236254.jpg)
пред 28 дена, 20:22