Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Филмови, книги, музика /

Комплет CDa

![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/30329ba9595e746310d0f77c5a3b0d53.jpg)
пред 23 дена, 10:27
Продавам CDa ги има околу 50 сите оригинал, Snoop Dog, AcDc, tupac, eminem… Дадете понуда! Ке испратам уште слики доколку има некој заинтересиран! Пишете во порака
пред 23 дена, 10:32