Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Барам /

Труднечки хеланки,панталони,фармерки

Здравоо дамии 🥰 Барам труднечки хеланки,панталони,фармерки по можност темни боички,тегет,црно,темно сиво,бордо. 😁 Ако се растегливи може M,а доколку не се баш растегливи L. 🥰 Пишете ми во порака доколку има некоја од вас. Поздрав ❣️❣️
пред 13 дена, 10:44