Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Спорт и исхрана /

Степер за странично и право движење

Купен во Рамстор. МОЛ ВО ПРОДАВНИЦА За спортска опрема во приземје. Има опција да се вежба и странично со што се активираат мускулите на пиловините не само листови и задник. Со 4 нивоа на подесување на оптеретеност. Го собира под кревет со нозе. Платен 5000. Се продава 1200.
2022 09 19
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/50715141946e72796ce421d309101a8f.jpg)
2022 09 19
Има батерија која мери колку км сте поминале и колку се тоа калории. Со плус 500 ден може да добиете најнова дигитална велнес вага.
2022 09 19
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/4911b45d2fd4e1bc5c56202f6d2eebb6.jpg)
2022 09 19