Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Компјутери, електроника, интернет /

Алкател i Nokia телефони за пензионери

Купен за мајка ми но не се снаоѓа со него. Имаше и полнач но поарно ваш стандарден да користите. Само 500 денари.
2022 09 26
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/00580a708ba45f7cf5914cd0807ab0cd.jpg)
2022 09 26
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/5b673e4ff39ae785bf764b5e90536ef9.jpg)
2022 09 26
Нокиата е 800 денари, купена е 2000, има и полнач. и двата се со кутија.
2022 09 26