Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Електр радијатор на масло

Купен околу 4000 со вентилатор за побрзо загревање.на тркала. Се продава 1500. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/d4cd00d6c90d716306a7284f3d8d9cfc.jpg)
2022 11 10