Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Љубов, семејство, деца, психологија /

Во врска со децата /

Gender reveal balloon/ Балон за откривање на пол

Продавам нов балон за откривање на пол. Не е искористен, бидејќи решено е на друг начин да се направи целата пригода. Отворен е буквално еднаш, само за сликање. Од каде што го купив пишуваше дека дијаметар на надувување оди до 80cm. Материјалот е доста дебел како за балон, па можеби е вистина за големината. Ненадујан е 34х20cm. Цената е 150 денари фиксна. Тоа е најниско што можам да го продадам од старт, ги скокам сите пазарења. Платен е мнооогу поскапо. Исто така имам и балон за 1 годинка кој не е искористен поради темата на роденденот, (балонот не се совпадна) но ќе го објавам во друг пост во категорија деца. П.с се надевам не ја утнав категоријата за објавување за овој балон. Доколку е утната ве молам пишете ми каде би можела ова да го објавам. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/831144798e1711db93002571936aba34.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1b02b7d961c78fb167ecfd65de4a6513.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/61863483cae3c767753b184e140b2c35.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1d1363b25479d701c258b449587ec6c4.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/985df7114f56b3986ce79f4441aa05b5.jpg)
пред 11 дена, 17:29