Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Компјутери, електроника, интернет /

Samsung Galaxy Watch

Продавам Samsung Galaxy Watch, прв сопственик. Го добивате со оригинал дополнително ремче со дупчиња, ремче со светки и заштитни 2 стакленца за екран. На полначот сеуште стојат заштитните продажни лепенки. Цена: 4.500ден. За повеќе информации и слики слободно пишете ќе Ви испратам :") ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/9e1f17b55704ec252ef5317ce79f72b1.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/cb77a710d90f7aef1e11e8316baf7ed9.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/a69dd5e64c50e087259365c0f6d70008.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/113445a49ec4fbddf7b66324c4128291.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/d7fc0ffc65632f21280baef7b3d6af19.jpg)
2022 11 26