Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Рачни изработки /

Рачно изработени аксесоари од полимерна глина

Повеќе слики може да погледнете на инстаграм: @claymarksshop ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/696fddb8da84aed74d3f3a3d3ab919ff.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/ccb81fe44d2469eb57b703649dcb7396.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/aefcd4d14d6f9c637365b7a1a16b5a55.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/a004540b03a1efd570a2cd4dea28aa4b.jpg)
2022 12 04