Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Мемори душек 160/200

Заради проблеми со кичма препорачано ми е тврд душек. 160/200. користен 4 г. Многу мек и убав за спиење. Српски производ. Локација Карпош 3. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/8ee57fa5d13bd99dcf285a59f26bf20f.jpg) симнат е веќе во гаража заштитен во најлон и може некој да ви го донесе лесно. Цена 4000. Платен 25000.
2023 01 05
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/51f9cc674d2ebaa1b8cde096568f0ffe.jpg)
2023 01 05
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/396d6e1e7047b8434eb3c96924598856.jpg)
2023 01 05
Има патент за перење на навлаката. Душекот е симнат во гаража.
2023 01 05
Zdravo dali sluvajno vrsite vie isporaka
2023 01 15
Не.
2023 02 11
Душекот може да се зарола како тепих и прати по карго, околу 500 до 800 денари би чинело.
2023 03 06