Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Нов Делимано кафемат

Бидејќи го начекав со 20 % попуст го купив пред 1 недела 8000 а го продавам за кеш 7000. Јака машина 20 бари, 1100 вати. Но кафето е исто ко со Крупс апаратот а мислевме нема веќе да одиме во кафич. Така овој оди на продажба или Крупсот купен 4000. Може размена за нови волнени ќебиња или нов душек 90/200 мемори. Или наддушек висок барем 7 см. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/832a9c3e6e146668d0465bf6dcb04a97.jpg)
2023 02 09
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/9d67819f2dc0ee9b7c7a8691661cba53.jpg)
2023 02 09
Има гаранција 18 месеци. Крупсот сега му истече 1 г. Гаранција. Цена 2500.гратис капсули топло чоколадо и чај.
2023 02 09