Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Компјутери, електроника, интернет /

НОВ USB mouse (RGB) - Маус/ глушец жичан RGB - (Red Green Blue) светло

Продавам „гејмерски“ маус. Не ми треба. НЕ Е ВООПШТО КОРИСТЕН, само отворен за сликање. Истиве мауси ги продаваат во техн. продавници како поевтина верзија на гејмерски мауси (не секој може да си дозволи баш гејмерски маус, тие се далеку поскапи итн. - Жичан (USB приклучок) - Боја црна - Големината е стандард, не е од тие минијатурните - го мерев околу 11cm во должина Повелете слики (четвртата слика се повеќе мои слики споени во една ради боите, сакав да доловам што повеќе бои. Последната е од кај што го нарачав): ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/6b2787f00b7a730571d6c463289fea1e.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/eb419dc8a6fcb8385a209c25eb604baa.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/56f7ef5781730d22ce28f9ca6e5f59da.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/e61cda876c58fde436a3129a5d87e7b3.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/38b44d4cc8c4ec03950e03a338dc98da.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/61cb5469b10b6cc86a2fcd1de1e610d3.jpg) ЦЕНА: 250 ден
пред 14 дена, 13:05