Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Инокс термос

Имам 3 и еден засега продавам. Има цевче влатре кое може да се замени, и да не го отварате да се користи. Платен околу 800. Се продава 200. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/05b7d81330ef28f333808ca33b09e6c7.jpg)
пред 16 дена, 16:46
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/7fc07a317c3879537b0a57ec6955d27b.jpg)
пред 16 дена, 16:47