Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Машина за мелење на струја

Купена во топшоп околу 3000. Цена 1700. Може замена само за НОВИ ВОЛНЕНИ ќебиња. Меле месо, пиперки и слично. Ниеднаш не ја употребив. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/f71e060c55c2e45729094617aa711ef9.jpg)
пред 12 дена, 14:14
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/596eb0f540325b4f88b7446ae2778196.jpg)
пред 12 дена, 14:15
Има додатоци за правење кобасици и друго.
пред 12 дена, 14:16