Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Социјални случувања /

Ve molam za pomos vo hrana

Ve molam ako mozete pomognete ni so hrana ako mozete jas sum gluva i zemam tuga nega od nea ziveeme najskromno jas i devojcinjata,,razvedena sum, mesto alimentacija plaka smetkite za struja,voda, internet , pravev obnova na dokumenti pred 10-na dena no ovoj mesec vcera davaa ne mi dadoa, nemam skrsen denar ni za leb , ve molam bilo sto samo da e hrana Znam kolku e nepritojno i mene mnogu mi e neprijatno nemozam da opisam kolku mi e neprijatno no nemam izbor :(
2023 07 05
Дали ви помогнаа со храна? Дали треба гардероба за дечињата? Ајде гардероберки да се сплотиме и да и помогнеме.
2023 08 13
Женичката ми пиша дека сеуште никој не и помогнал. Дали има заинтересиран некој заедно да помогнеме?
2023 08 26
I pomogna Li nekoj na zenava pisi mi
пред 5 дена, 23:24
И пишав да остави податоци ама се нема уклучено одамна па нема како да стапиме во контакт
пред 5 дена, 15:28