Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Пластична сталажа

Продавам пластична сталажа со 4 полици и движење со помош на тркалца. Користена. Димензии: висина 80 должина 45 длабочина/ширина 26 cm. Цена 400 ден. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/b6aeeb94c0b43a4c260384d7f46deb59.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/2ebeff5ca83ebb7895e59d48a61f3c68.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/fc78f2604139b1d34e8df024c2d867e7.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/9fbb811e9c3c252ef1e83e02a5d9b334.jpg)
пред 21 ден, 23:01