Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Здравје /

Перница против вратна спондилоза

И оваа не ми помага, или имам погрешна дијагноза или незнаат што ми е. Платена 4000. Со оригинална кутија. Користена неколку дена. Разменувам за ортопедски папучи женски бр 40 или 42, волнени ќебиња, или дупла постелнина 2,40/240; нова јака правосмукалка или волнени тенки џемпери нови. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/5367d3ddcdc3e754c7575039b43fad27.jpg) исто така имам уште 2 скроз нови и 5 малку користени анатомски перници на Дормео по 800 и две со пердуви од Јиск по 1000 ден секоја.
2023 11 27