Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Компјутери, електроника, интернет /

SamsungGalaxy A53. 5G

Telefonot e bukvalno nov,koristen samo 2 meseci. Ne e pagjan,zastitno staklo ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/8f82da482761fa8703f6e8f9772fc649.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/9852467125bf0de05e9cd17398c82e5d.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/c06282f4f4de66a03ea0eb326b2b92b8.jpg) Cena 11000den
2024 01 19