Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Автомобили, мотори, велосипеди /

Добра авто школа ???

Пред извесен период полагав за кола, но не успеав да положам и се откажав мислејќи дека никогаш нема да научам да возам поради лошо искуство со инструкторот од една авто школа. Сега кога веќе се ми пропадна и треба да почнам одново, сватив дека навистина е потреба и добив желба благодарение на дечко ми. Па би сакала да ми препорачате некоја добра авто школа каде навистина ќе ме обучат да бидам добар шофер. [:sramezliv]
2013 06 17
maci ako si od sk odi vo afto selika vo kisela voda jas polagav a i istrukturo bese super ot coek i od zbor pa so sreka ako sakas broj
2013 06 17
Avto skola SELIKA jas sega polagam gradska ... Pokonkretno Marijan Jovanovski - instruktorot , nema da zgresis. Pozdrav
2013 06 17
mene mi bese istruktor blagoja fin covek i razbran
2013 06 17
Avto Shkola TRIMOSKI ..THE BEST , nezamenlivi se ! [:ubav]
2015 02 07
Dokolku salad da polgas kontaktiraj me jas sum instruktor vote avto skola TRIMOSKI 078234451 Marina
2015 03 30
Jas go "sakam" g-din Milosh [:smesko] taksani sme [:kikotenje] inaku vozam jas [:ubav]
2015 03 30
Bas mi e drago sto so zadovolna nie u firma site pravime sekoj da zadovolen ennichka od obukata pozdrav za site [:baknez]
2015 03 31
AS Koko Zlatko Eliskovski , preporacuvam 078 230 562
2015 05 27
Najdobar instruktor Angel Mitrov,instruktor od milion dolari. Znae i umee so sekoj kandidat da se spravi ima nacini za sekoj kako da go nauci toj e pedagok i psiholok.Covek so stav,pedanten,kulturen,smiren,trpeliv i mnou ubavo objasnuva,kaj nego nema i ne postoi kandidat sto ne naucil da vozi.Kaj nego otidov so preporaka od moi drugarki prezadovolna sum i site go falat.Bravo za covekot vakvi luge ni se potrebni vo drzavata.Preporacuvam.071 277 804
2020 07 01
GARCIA PARTNER INTERNATIONAL доделува заеми помеѓу физички лица на кое било одговорно лице и кое може да го отплати. Ние нудиме од 5000 € до 900000 € повратни во период од 1 до 15 години со камата од 3%, нашите услови се најдобри со намалување од 20% на трошоците за досиејата. дали сте заинтересирани за заем за вашиот бизнис? Ако е така, контактирајте: [email protected] или +33754456563 од whatsapp
2020 09 03