Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Студии, работа, кариера /

Барам работа - барам работничка

> AleksandraAT: > Odlicna e temava [:smesko] Eve jas baram rabota vo struga no nikako da najdam ako imate nesto ili ste slusnale pisete mi.
2018 09 17
Nudam rabota na internet,se sto treba da naravite e da se registrirate besplatno na linkot https://idmoney.pw/4622544792477/ za ponatamu ke mi se obratite vo inbox za da vi dadam instrukcii. Mozete da rabotite od vasiot tablet kompjuter ili mobilen
2019 01 18
Држам приватни часови по италијански јазик за сите нивоа во Скопје. Исто така вршам судски, стручни и секаков друг вид на преводи од италијански на македонски јазик и обратно. Сите заинтересирани нека ме контактираат на 078597058
2019 03 19
Baram nekoj sto bi cistel Stan bez tepisi, samo djogiranje i ponekogash prozori, I prashina, brishenje plocki vo wc.
2019 03 21
Baram rabotnicka za vo sportski dukan,samo vtora smena se raboti.Zainteresirani javete se vo inbox. ili na tel 075438355.
2019 11 22
> AnaJana: > Baram nekoj sto bi cistel Stan bez tepisi, samo djogiranje i ponekogash prozori, I prashina, brishenje plocki vo wc. Jas sum. Zainteresirana 079219945 Elena
2019 11 25
> Strumf: > > AnaJana: > > Baram nekoj sto bi cistel Stan bez tepisi, samo djogiranje i ponekogash prozori, I prashina, brishenje plocki vo wc. > Jas sum. Zainteresirana 079219945 Elena
2019 11 25
Baram rabota za nekolku casa dnevno ili nekolku dena nedelno. Poznavam angliski I germanski tecno, zboruvanje I pisuvanje, kompjuteri. Imam iskusvo so deca, call centri, nevladini organizacii, prezentacii I prodazbi, organiziranje na nastani... 079219945 Elena
2019 11 25
> AnaJana: > Baram nekoj sto bi cistel Stan bez tepisi, samo djogiranje i ponekogash prozori, I prashina, brishenje plocki vo wc. Dali imate najdeno ana jas sega citam oti sum nova?
2019 12 06
> Ivana30: > > AnaJana: > > Baram nekoj sto bi cistel Stan bez tepisi, samo djogiranje i ponekogash prozori, I prashina, brishenje plocki vo wc. > Dali imate najdeno ana jas sega citam oti sum nova? Zdravo I jas sakam da prasam dali najdovte zena za cistenje zainteresirana sum
2019 12 28
rabota od doma so sfi americka kompanija dovolno e osnovno poznavajne na rabota so kompjuter poznavajne na angliski jazik e pozelno ama ne i neophodno . rabotata se izvrsuva preku dnevni nedelni i mesecni zadaci so koi dobivate versus poeni i povisoko nivo ke dobiete celosna podrska i upat vo rabotata od mene i mojot tim ako ste zainteresirani ova e mojot linkhttps://www.joinmysfiteam.com/19276307
2020 05 16
Барам работа во Охрид со обезбедено сместување.
2020 05 22
Некоја работа што е само прва смена?
2020 08 06
💎 ДОМИНИК МАКЕДОНИЈА бара соработници!👨‍💻👩‍💻👥 💎 ПРИДРУЖИ СЕ!! ️ 💎 НОВА КОМПАНИЈА!! ️ 💎 ЕДИНСТВЕНИ ПРОИЗВОДИ!! ️ 💎 НАЈДОБРИ УСЛОВИ!! ️ 💎 Доколку сакате да бидете меѓу првите во околината со РАЗЛИЧНА и ЕДИНСТВЕНА понуда, контактирајте ме 📩 💎 Повелете во ДОМИНИК 💎Можете да заработите од 30€ до 5000 € месечно зависно од трудот и желбата за успех 👉 потребен е еден час во денот тоа е многу лесно.💶 Без никаков влог , без работно време 👇👇 Бидете свој директор и заработувајте од удобноста на вашиот дом За повеќе информации ако сте заинтересирани за работа или сакате да ги разгледате производите на ДОМИНИК и за порачки додадете ме на facebook https://www.facebook.com/dominik.vinica/
2021 05 19
Да ја дигнам темава. Ако ви треба превид на англиски еве се препорачувам.
2021 07 07