Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

GirlsDream

Скопје, 64 артикли
Последно најавен 2014 11 11

Членот го следат

70

Членот ги следи

6

Прв купувач е оној со кој лесно можам да се договорам и не резервирам артиклиии!!!! Се надевам на успешна соработка и фер договор. Размени не правам. Во други ггр... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај