Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

GlamourLady

Скопје, 70 артикли
Последно најавен пред 7 дена, 20:10

Членот го следат

32

Членот ги следи

18

ЗА СЕКОЈА КУПЕНА ДЕТСКА ОБЛЕКА, СЛЕДУВА ПОДАРОК- ПЛИШАНА ИГРАЧКА. ЗА СЕКОЕ купено парче облека или кондури,подарок кармин или лак за нокти. НЕ испраќам по карго. Сре... Повеќе
Дома Членови GlamourLady
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај