Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

GoranG.

GoranG.

Инфо

Велес

За

Продавам лично мои работи. Некои нови, а некои воопшто неносени или во најмала рака во одлична состојба. За купени работи во вредност над 1000 ден., следува подарок. ... Повеќе