Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

GordeVelkovska

Скопје, 24 артикли
Последно најавен 2017 01 27

Членот го следат

2

Членот ги следи

19

Во моите артикли има нова гардероба со етикета, или пак необлечена,останатите работи се добро зачувани и носени малку. Купените работи не се враќаат. Ве молам да ми пи... Повеќе
Дома Членови GordeVelkovska
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај