Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Gusarka

Скопје, 24 артикли
Последно најавен 2018 12 06

Членот го следат

14

Членот ги следи

69

Здраво на сите :) Како што ќе забележите, повеќето артикли се чевли, затоа што сум луда по чевли, а со оглед на тоа да ногата ми е доста специфична, ретко кога ми е у... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај