Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

handmadeNAKITIF

Скопје, 75 артикли
Последно најавен 2014 12 02

Членот го следат

25

Членот ги следи

3

Добредојдовте на мојот профил! Сите артикли што се прикажани на профилот се моја рачна изработка. Секое парче е автентично и уникатно. Ако Ви се допадне модел кој е... Повеќе
Дома Членови handmadeNAKITIF
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај