Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

HeidiBloom

Скопје, 84 артикли
Последно најавен 2016 02 08

Членот го следат

44

Членот ги следи

100

Повторно сум тука =) Продуктите се повеќето нови, оние кои што пишува дека се носени се носени но сочувани и неоштетени а некои се сосема нови со етикета. Ги про... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај