Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Често поставувани прашања Првите чекори Кои работи можам да ги продадам/разменам/подарам преку мojagarderoba.mk?

Кои работи можам да ги продадам/разменам/подарам преку мojagarderoba.mk?

Облека, модни додатоци и козметика кои Вие или Вашето семејство сте ги користеле, коишто се сеуште во добра состојба и коишто би биле погодни и интересни за останатите трендсетери на страницата. Работи коишто сакате да ги замените со друга облека, а поради кои нема доволно место во плакарот. Облека која Ви е мала, голема или која едноставно престанала да Ви се допаѓа бидејќи не одговара на Вашиот стил. Работи што се во лоша состојба не треба да се прикачуваат на оваа страница. Почитувајте ги другите трендсетери и продавајте само квалитетни парчиња. Илегални или недозволени артикли не е дозволено да се поставуваат на страницата.