Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Често поставувани прашања Мој профил Дали можам да го променам моето корисничко име?

Дали можам да го променам моето корисничко име?

Вашето корисничко име на mojagarderoba.mk не може да биде променето. Исклучок е доколку има некои легални проблеми со корисничкото име, како на пример да е заштитено од трети лица и сл. Поради ова, Ве молиме убаво да размислите кое корисничко име ќе го внесете пред да се регистрирате.