Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Често поставувани прашања Мој профил Дали може да имам повеќе од еден профил?

Дали може да имам повеќе од еден профил?

Една личност може да има повеќе профили. За да регистрирате друг профил ќе мора да користите различна e-mail адреса од онаа којашто сте ја искористиле при првото регистрирање. Корисничките имиња и e-mail адресите се поврзани и се користат при идентификувањето на членовите на mojagarderoba.mk. Токму затоа, еден профил може да биде поврзан за само една e-mail адреса и обратно.