Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Често поставувани прашања Купување Како да дојдам до артиклот што ми се допаѓа?

Како да дојдам до артиклот што ми се допаѓа?

Доколку најдете нешто што ви се допаѓа и сакате да го купите, размените или да го добиете бесплатно (погледнете во описот на артиклот), само треба да притиснете на „Го сакам ова“ и ќе бидете пренасочени за да ја контактирате сопственичката. Напишете ѝ порака и одлучете како да дојдете до она што го сакате. Можете да се сретнете или сопственичката може да ви го испрати артиклот по пошта. Сé зависи од тоа како вие ќе се договорите.