Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Често поставувани прашања Безбедност на сајтот Како да пријавам спам порака или артикл што ги прекршува правилата?

Како да пријавам спам порака или артикл што ги прекршува правилата?

Mojagarderoba.mk е предвидено да биде заедница на одговорни трендсетери и затоа кога и да забележите сомнителни слики, описи или неверодостојни продавачи/купувачи, Ве молиме да ги пријавите на администраторите на mojagarderoba.mk. Тоа можете да го сторите со притискање на „пријави го корисникот“ веднаш до прфилната слика на истиот, или може да пратите e-mail на [email protected]