Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

HKanana

Скопје, 3 артикли
Последно најавен пред 6 часа

Членот го следат

12

Членот ги следи

0

Тука сум за да купувам и продавам тоа што веќе не ми одговара моја и на мајка ми гардероба За други градови можам да испратам по брза пратка -достава до дома 130 денари
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај