Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

HristinaS

Куманово, 20 артикли
Последно најавен пред 2 дена, 15:59

Членот го следат

29

Членот ги следи

12

- Доколку нешто ви се допаѓа слободно пишите ,за цена може и да се договориме не е проблем. - Праќам преку карго трошокот е на ваша сметка . - Продадените работи ги бр... Повеќе
Udobni sandali

Udobni sandali / 38

ПРОДАДЕНО
Sandali

Sandali / 38

300 МКД
Bordo fustan

Bordo fustan

500 МКД
Farmerki

Farmerki / S

400 МКД
Fustan

Fustan / M

300 МКД
Fustan

Fustan / S

600 МКД
Canta

Canta

400 МКД
Fustance

Fustance / S

300 МКД
Fustance

Fustance / S

300 МКД
Fustance

Fustance / M

300 МКД
Fustance

Fustance / S

300 МКД
Stikli

Stikli / 37

400 МКД
Suknja

Suknja / S

300 МКД
Canta

Canta

500 МКД
Stikli

Stikli

500 МКД
Suknja

Suknja

450 МКД
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај