Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Надградба на нокти
Надградба на нокти Надградба на нокти Надградба на нокти Надградба на нокти

Надградба на нокти

500 МКД

Град: Скопје

Ознаки: надградба на нокти

3
1

Професионална надградба на нокти.Работиме со најновата техника која не го уништува вашиот нокт.Препаратите се од американската фирма IBD.Фирмата нуди голем избор на нијанси од во моментов најпродаваниот Just Gel Polish трајниот лак.Ова е нова димензија на маникирот, трае со недели и е без никакви недостатоци.Трајниот лак е издржлив повеке од класичниот гел а едноставно и лесно се нанесува како и обичен гел.Овозможува интензивна, долготрајна и рамномерна боја со висок завршен сјај а воедно и ги штити природните нокти.Заштедува време бидејки се суши за кратко време во UV лампа.Многу едноставно се одстранува за само 10 минути со специјален природен течен одстранувач.За повеке информации можете да ја погледнете и страната на фирмата IBD каде што можете да добиете и дополнителни информации. Во моментов работиме со промотивна цена.

Додадено: 23.9.2013 Прегледи: 5525

marindimovski

0
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0