Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Депилатор Philips 1200 ден.
Депилатор Philips 1200 ден. Депилатор Philips 1200 ден.

Депилатор Philips 1200 ден.

1200 МКД

Бренд: philips satinelle

Град: Скопје

Материјали: полнење

Ознаки: алатки депилатори разубавување за

1
0

Се продава депилатор Philips Satinelle. Има две брзини, ги отстранува влакната целосно преку ротирачките дискови, а кожата останува мазна. Депилаторот доаѓа со адаптер, како и четкичка за чистење на влакната. Има капаче горе со можност за миење после користење.

Додадено: 23.5.2016 Прегледи: 932

MagVel

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0