Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ламба за UV гел
Ламба за UV гел Ламба за UV гел

Ламба за UV гел

1100 МКД

Град: Скопје

Материјали: пластика

Ознаки: ламба гел uv нокти надградба

32
0

Прекрасна бело-розева 9-ватна ламба за UV гел. Одлична за домашна или професионална употреба, за сушење на гел на нокти на раце и нозе. Екстра квалитетна, многу практична и по најдостапна цена. Горниот дел на ламбата се ротира 360 степени со што се достигнува максимална практичност, особено при сушење на гел на нокти на нозете.

Додадено: 25.10.2012 Прегледи: 4429

Babyboo7

1
0

Членот го следат

33

Членот ги следи

171