Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тегови
Тегови Тегови

Тегови

1000 МКД

Град: Скопје

Материјали: челик пластика

Ознаки: спорт

9
0

Тегови, малку користени како нови се. Еден тег е 4 кг. Двата тега ги давам за оваа цена.

Додадено: 9.10.2016 Прегледи: 771

AngieAA

20
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

17