Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Масажер
Масажер

Масажер

850 МКД

Град: Скопје

Материјали: апарат

Ознаки: нов

1
0

Нов масажер купен од ТОП ШОП. Воопшто не е користен. Составни елементи: • 4 силни магнета • 2 заменливи глави за масирање -Додаток за пилинг на тело • Кружна глава за масирање на телото • Горна глава за масирање на лицето • Покриен поклопец кој може да се заменува и чисти • Регулатор на брзина

Додадено: 11.4.2017 Прегледи: 704

Lovefashion111

3
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

11