Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За коса REVLON алатка за локни на пареа
REVLON алатка за локни на пареа
REVLON алатка за локни на пареа REVLON алатка за локни на пареа REVLON алатка за локни на пареа

REVLON алатка за локни на пареа

1300 МКД

Бренд: revlon

Град: Скопје

Материјали: plastika

Ознаки: lokni revlon figaro

7
0

Направа за правење локни на пареа без притоа да ја оштетите косата. Во леѓенчето се става вода а на горниот дел се поставуваат витлерите кои се во коплето, тие се загреваат и потоа секој прамен се врти на витлерот и се затвора со капаче. Апаратот има јонизатор кој спречува наелектризирање на косата, косата останува мека и сјајна. Во сетот има : 8 jumbo витлери 8 golemi (large) витлери 8 medium витлери Се на се во сетот добивате специјален апарат за пареа и 24 витлери со кои косата воопшто не се изложува на штетните влијанија од топлината а сепак на крајот добивате прекрасни локни.

Додадено: 24.5.2017 Прегледи: 484

knoxshop

9
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

0