Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Пегла за коса
Пегла за коса Пегла за коса

Пегла за коса

400 МКД

Бренд: severin

Град: Струмица

Материјали: ...

Ознаки: severin pegla za kosa

4
0

Нова пегла за коса SEVERIN со ротационен кабел во одлична состојба!

Додадено: 5.8.2017 Прегледи: 329

Tinnaa.

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

8