Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување Масажери Clip Flex Летвички Дормео
Clip Flex Летвички Дормео
Clip Flex Летвички Дормео Clip Flex Летвички Дормео

Clip Flex Летвички Дормео

2000 МКД

Град: Скопје

Материјали: брезово дрво

Ознаки: clip flex летвички дормео

4
0

Летвички за кревет Дормео Клип флекс, од брезово дрво. Обезбедуваат одлична поддршка на ‘рбетот и ергономска позиција на телото. Димензии 90 х 190,200 см. Само се извадени од кутија и повторно вратени назад поради различна димензија на креветот. Telefon za polesna komunikacija: 070/279-610

Додадено: 24.8.2017 Прегледи: 766

Peperutkasto

14
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

97