Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nadgradba na nokti
Nadgradba na nokti

Nadgradba na nokti

250 МКД

Бренд: nails

Град: Скопје

Материјали: ibd

Ознаки: clarissa

2
0

Надградба на нокти lНадградба со типсови -400 Гел на природни-250 Естетски педикир-250 Тел:078-255-938 Декорации не се наплаќаат!!

Додадено: 11.11.2017 Прегледи: 1922

Iva.nails

1
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

0