Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За коса фиксна цена* НОВО* фигаро за коса
фиксна цена* НОВО* фигаро за коса
фиксна цена* НОВО* фигаро за коса фиксна цена* НОВО* фигаро за коса фиксна цена* НОВО* фигаро за коса фиксна цена* НОВО* фигаро за коса фиксна цена* НОВО* фигаро за коса

фиксна цена* НОВО* фигаро за коса

700 МКД

Бренд: ....

Град: Струмица

Материјали: .........

Ознаки: ........

3
0

ново отворено само за сликање убаво фигаро за коса со два додатоци чешел и уште еден пак за виткање коса и оној кој си е ставен на самото фигаро (значи вкупно 3 можности) донесено на подарок, но јас не користам такви работи си работи на струја си има и подесувач боја сина и со неа си оди и торбичка (која е прикажана на слика 2 ) фиксна цена и без размени

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 315

Mona_Monsi

95
0

Членот го следат

67

Членот ги следи

37