Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За коса Надградба - репче на штипка
Надградба - репче на штипка
Надградба - репче на штипка Надградба - репче на штипка

Надградба - репче на штипка

400 МКД

Бренд: корејски

Град: Скопје

Материјали: коса

Ознаки: коса репче надградба уметак

0
0

Лешник кафена боја додаток за кратка коса. Репчето е на голема штипка која удобно ќе стои на вашата коса. Носено еднаш, супер изгледа и не делува вештачки воопшто.

Додадено: 26.12.2017 Прегледи: 483

CinnamonVoid

138
0

Членот го следат

274

Членот ги следи

64