Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За коса Фигаро, Rowenta, гаранција 2 години
Фигаро, Rowenta, гаранција 2 години
Фигаро, Rowenta, гаранција 2 години Фигаро, Rowenta, гаранција 2 години Фигаро, Rowenta, гаранција 2 години Фигаро, Rowenta, гаранција 2 години

Фигаро, Rowenta, гаранција 2 години

1000 МКД

Бренд: rowenta

Град: Свети Николе

Материјали: curling tong

Ознаки: rowenta figaro

1
0

Фигаро ROWENTA, ново еднаш користено, купено од Нептун со гаранција 2 години.

Додадено: 8.2.2018 Прегледи: 482

Macka93

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

3