Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За коса Пегла со чешел со температура до 230 степени
Пегла со чешел со температура до 230 степени
Пегла со чешел со температура до 230 степени Пегла со чешел со температура до 230 степени Пегла со чешел со температура до 230 степени

Пегла со чешел со температура до 230 степени

Размени

Бренд: hqt-906

Град: Кавадарци

Материјали: чешел пегла

Ознаки: одлична

0
0

Оваа пегла е нова користена само 2 до 3 пати најмногу..

Додадено: 27.5.2018 Прегледи: 211

MarijaPS

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0