Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fildzani Za kafe novi
Fildzani Za kafe novi

Fildzani Za kafe novi

900 МКД

Град: Скопје

Материјали: porcelan

Ознаки: novi

1
0

Fildzani Za kafe novi Unikaten izgled-porcelanski Visina 6cm I Dijametar Na otvor 6,5cm Vo kompletot Ima 6 fildzani I 6 tacni Zapakuvani.vo kutija

Додадено: 1.6.2018 Прегледи: 235

anetaivanova

141
0

Членот го следат

154

Членот ги следи

130